Hakkımızda

Yerimden; Dünya’nın dört bir tarafından katılım sağlayan üreticilerin ve alıcıların, talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri online bir çiftçi platformdur.

Yerimden’de açılan mağazalar ile şirketler kendilerini  tanıtma ve  ürünlerini hızlı bir şekilde satma fırsatı bulurken, uygun dopinglerin de yardımıyla ürünlerini hızlı bir şekilde alıcılarla buluşturma fırsatı yakalamış olurlar.

Ürünlerine alıcı bulmak ya da doğrudan ürüne ihtiyacı olan şirketleri bir araya getirerek, direkt olarak karşı tarafla iletişim kurma imkanı sağlayan Yerimden, bünyesinde kayıtlı olan şirketlerin müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlar.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışından yüzlerce alıcı ve satıcının bir araya toplandığı Yerimden, talep ve ihtiyaçların hızlı bir şekilde yerine getirilmesini hedefler.

NE İŞ YAPIYORUZ ?

  • 2017 yılında kurulmuş, yeni çağa ayak uyduran dijital çiftçi platformu.
  • Tarım sektöründe imalat ve ihracat yapan kurumsal firmaların, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında, pazarlamaya, tanıtmaya ve ihtiyac duydukları ürünlere kolay ulaşmalarını sağlayan dijital platform. 

NEDEN BİZ ?

Yerimden.com yurt içinde ve yurt dışında sizin ürünlerinize ihtiyacı ve ilgisi olan kişi ve firmalara, yeni nesil pazarlama yöntemleriyle, kendi datalarını kullanarak, ilanlarınızın gösterimini sağlar. 

Bu site çerez kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.