YERİMDEN.COM! İster ilan ver, ister satış yap!

YERİMDEN.COM! İster ilan ver, ister satış yap!

Öncelikle izlemeniz gereken yollar sırasıyla şöyledir;

  • Üye ol kısmından öncelikle isim-soyisim, mail adresi ve şifre oluşturarak bir üyelik oluşturuyoruz. Ardından e-mailimize gelen doğrulama koduna tıkladıktan sonra üyelik oluşturma işlemlerimizi tamamlıyoruz.
  • Üyelik oluşturduktan sonra yazdığımız kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıyoruz. Sağ üst köşe de yer alan ilan ver butonuna tıklıyoruz. 

  • Buraya tıkladıktan sonra karşımıza bir pencere çıkıyor. Bu pencerede önce vereceğimiz ilanın görsellerini yüklüyoruz. İlanınızın satışının hızlı olması açısından en az 3 görsel yüklemeniz tavsiyelerimiz arasındadır. Daha sonra ilanınıza bir başlık ekliyorsunuz. "Sahibinden Satılık Çilek" gibi bir başlık eklemek ilanınızın bulunurluğunu artıracaktır. Ardından ürününüzle ilgili detaylı açıklamayı buraya ekleyebilirsiniz. İsterseniz videolarınızı da buraya ekleyebilirsiniz. En son kategorinizi belirledikten sonra ileri butonuna basıyoruz.
  • Burada yeni açılan bir sayfayı görebilirsiniz. Bu sayfada sattığınız ürünün birimini, ürünün elinizde ne kadar mevcut olduğunu, fiyatını yazabilirsiniz. Ardından ürünün nereden sattığınızı yazmak için İl ve ilçe seçimlerinizi de yine buradan yapabilirsiniz. En son kullanıcı sözleşmemizi de okuduğunuza dair butonu işaretledikten sonra ilerle butonuna basabilirsiniz.
  • Son ürünün tanıtımını yap sayfasına geldiniz. Aylık belli bir ücret karşılığında ilanınızı en üst seviyelerde alıcılarınıza sunabilir, firma bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Normal sıralama içerisinde yer almak istiyorsanız hiçbir ücret ödemeden tanıtımı seçmeden ilerleyebilirsiniz.
  • İşte hepsi bu kadar! İlanınızın uygun olup olmadığına dair yerimden.com ekibi olarak ilanınız incelenip ve en az 30 dk içerisinde ilanınız yayına alınacaktır. Sizlerin son olarak yapması gereken kişi profilinden kişisel bilgiler kısmından bilgilerinizi doldurmaktır. Bu alanda adresiniz ve telefon numaranızı doldurmanız gerekmektedir, aksi taktirde alıcılar sizlere ulaşamayabilirler. Bu alanı da doldurduktan sonra satışa başlayabilirsiniz.

İlan vermek işte bu kadar kolay!

 

YERİMDEN.COM

 

http://yerimden.com/simdi-sat