1- İlan girişlerinde belirtilen başlık, açıklama ve kriterlerde doğru bilgiler yer almalıdır.

2- İlanı verilen kişi sahibi değilse, ilana ait bilgilerinin kullanılması ve ilan etme yetkisinin sahibinden alınmış olması gerekmektedir.

3- Girişi yapılan ilan güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan, söz konusu içeriği kullanma, ilan etme yetkisinden ve ilan içeriği ile ilgili diğer tüm konulardaki sorumluluk ilan sahibine aittir.

4- İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece urun hakkındaki bilgiler yer almalıdır. İlan fotoğrafları başta olmak üzere ilanın hiçbir bölümünde reklam içerikli yazı, logo ve link bulunmamalıdır.

5- İlanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar satılan urune ait olmalıdır.

6- Her bir ilan için farklı resimler kullanılmalıdır, aynı konumda olsalar dahi aynı resmin kullanıldığı başka ilanlar mükerrer kabul edilebilir.

7- Yayınlanmak istenen ilan için temsili fiyat verilmemelidir.

8- güncel bilgi verilemeyen ilanlar yayından kaldırılmalıdır.

9- Yerimden.com tarafından kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, kara listeye alınabilir, ilan sahibinin üyeliğine tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.

10- İlan sahibi www.yerimden.com adresinde ilan yayınlayarak, yerimden.com tarafından belirlenmiş, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları, Yayınlama Kuralları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Yerimden.com belirtilen Yayınlama Kurallarını değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

yerimden.com kullanıcı sözleşmesi